5 gadi atpakaļ

Ņemot vērā patērētāju vēlmes, LIEBHERR inženieri izstrādāja saldēšanas kameras, kas darbojas pie –15°C un derīgi uzstādīšanai slēgtā verandā, uz iestiklota balkona vai pagrabā.

Zemāk dots atjaunoto modeļu uzskaitījums, kas saņēmuši iespēju darboties pie apkārtējā gaisa temperatūras līdz 15°C.

Brīvi stāvošās saldētavas:

GP 2733

GP 2433

GP 2033

GP 1486

GP 1376

GP 1213

G 1213

GPesf 1476

 

Tādas saldēšanas kameru funkcijas esamības pārbaudei, kas uzskaitītas sarakstā, nepieciešams salīdzināt sērijas numuru bez punktu uzskaites. Ja skaitlis lielāks par lielumu, kas norādīts šajā rakstā, tad ierīci var izmantot pie negatīvās āra temperatūras 15°C. 

Atjauninājums ļāva iziet aiz klimata klases SNT ierobežojumu robežām: agrāk LIEBHERR saldēšanas kameras varēja uzstādīt slēgtās telpās, kurās temperatūra nenolaidās zemāk par +10°C. Šobrīd jaunās ierīces var funkcionēt līdz –15°C. Iespējas izmantot ekstremālos apstākļos apvienojums ar drošību, modernām tehnoloģijām, modernu dizainu, premiāliem materiāliem un zemu energopatēriņa līmeni ļauj ar pārliecību garantēt efektīvu sadzīves saldēšanas kameru darbspēju pie negatīvām temperatūrām līdz –15°C.

Pievērsiet uzmanību, ka uzskaitītās ierīces paredzētas vienīgi pārtikas produktu atdzesēšanai mājas apstākļos un tās jāuzstāda slēgtās telpās, kurās ievēro elektriskās un ugunsdrošības noteikumus. Visi pārējie izmantošanas veidi ir nepieļaujami un var novest pie ierīces sabojāšanas.

Pirkuma laikā precizējiet pie pārdevēja pilnu modeļa nosaukumu ar tā sērijas numuru. Iepriekšējās ierīču paaudzes neatbalsta ekspluatāciju pie negatīvām temperatūrām.