Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Lasīt vairāk
4 gadi atpakaļ

LIEBHERR zīmols ieguva Vācu Dizaina padomes (German Design Council) German Design Award 2018 prēmijas balvu. Tas tiek uzskatīts par vienu no prestižākajiem dizaina konkursiem pasaulē un to augstu novērtē kā rūpnieciskajās aprindās, tā arī ārpus tās robežām.

“Mēs priecājamies, ka žūrija piešķīra šo balvu mūsu iekārtām. Tas ir apliecinājums 

LIEBHERR pastāvīgajiem centieniem ražot modernākos ledusskapjus un saldēšanas kameras, kas ne tikai iedvesmo ar savu funkcionalitāti un ērtu lietošanu, bet arī atbilst augstākajām dizaina ambīcijām, nosakot standartus industrijā”, uzvaru aizrautīgi komentēja Liebherr-Hausgeräte mārketinga direktors Ginters Šprols.

Balva tika piešķirta par LIEBHERR sadzīves tehnikas izcilo kvalitāti, kuras koncepcija atspoguļo lieliska ārējā izskata un modernāko risinājumu apvienojumu, kas vienkāršo iekārtu ikdienas izmantošanu. Deviņi modeļi no BluPerformace paaudzes varēja attaisnot žūrijas augstās cerības un tika atzīmēti ar Germal Design Award 2018 prēmiju.

Modeļi, kas ieguva German Design Award 2018 balvu

CBNies 4858

CBNi 4858 un CBNP 4858

CBNPes 4858

CBNPbs 4858

CBNigw 4855 un CBNPgw 4855

CBNigb 4855 un CBNPgb 4855

Ekspertu žūrijas citāts:

LIEBHERR BluPerformance paaudzes modernie un augsto tehnoloģiju ledusskapji un saldēšanas kameras iespaido ar derīgo funkciju daudzveidību, kas nodrošina ne tikai plaša spektra dažādu produktu optimālu uzglabāšanu, bet arī maksimāli ērtu iekārtas izmantošanu. Tiem piemīt arī zems trokšņa līmenis.

German Design Award prēmija katru gadu tiek piešķirta konkursa darbiem rūpnieciskā un komunikācijas dizaina jomā. Apbalvošanas ceremonija norisināsies 2020.gada februārī Frankfurtē Ambiente izstādes laikā.