Dizains

Kvalitāte

Inovācijas

Mūsu ledusskapji, saldētavas un kombinētās ierīces sevī ietver modernu dizainu, izcilu tehnisko veiktspēju un ļoti ērtu lietošanu.

Skatīt katalogu

Liebherr ledusskapji un saldētavas

Tehnoloģijas

+2 °C Drošības funkcija

Ja nepareizas darbības dēļ temperatūra ierīcē nokrītas zem +2 °C, kontroli pārņem +2 °C SafetyDevice funkcija, kas uztur stabilu temperatūru un aktivizē trauksmes signālu. Jutīgas vielas tiek pasargātas no sasalšanas, un jūs tiekat nekavējoties informēts.

2.4” skārienjūtīgs ekrāns

7 collu skārienjūtīgs displejs

Augstas izšķirtspējas 7 collu TFT displejs ir integrēts durvīs un piedāvā individuālas iestatīšanas iespējas, pateicoties intuitīvai un lietotājam draudzīgai izvēlnes navigācijas sistēmai. Ierīces var pielāgot konkrētām klientu prasībām, izmantojot iepriekš noteiktas programmas, tādējādi nodrošinot optimālu pārtikas uzglabāšanu.

Aizmugurējais sienas panelis: Metāls, grafīta pelēks

Jūsu vīna cienīgs interjers. Koka plauktu un elegantā grafīta pelēkās krāsas metāla aizmugurējās sienas paneļa kombinācija padara jūsu GrandCru vīna glabāšanas skapja interjeru pievilcīgu pat tad, kad tas ir tukšs. Taču aizmugurējās sienas panelis nav tikai dizaina elements, tas nodrošina arī izsmalcinātu gaisa cirkulāciju un stilīgi pasargā vīnu no aiz tā esošajām tehnoloģijām.

Aizsardzība pret eksploziju: ATEX 95

Atex 95 sertifikāts apstiprina, ka Liebherr laboratorijas ledusskapji un saldētavas ar aizsardzību pret sprādzieniem ir piemēroti sprādzienbīstamu un viegli uzliesmojošu materiālu uzglabāšanai ES Direktīvas 2014/34 / ES (ATEX) nozīmē.

Apgaismojums

Gaisma rada īpašus dizaina efektus - un tas ietver arī jūsu ledusskapi ar mūsu apkārtējo apgaismojumu. Vispusīgais apgaismojums rada unikālus efektus interjerā. Tas kopā ar SmartSteel dizaina aizmugurējo sienu un melno spīdīgo ventilatoru rada atmosfēras atmosfēru.

Automātiskā SuperFrost funkcija

Vienkāršu un energoefektīvu pārtikas sasaldēšanu nodrošina automātiskā SuperFrost funkcija. Tā ātri pazemina temperatūru līdz -32°C, radot tādu aukstuma līmeni, kāds nepieciešams, lai sasaldēšanas laikā saglabātu vitamīnus. Tiklīdz pārtika ir pilnībā sasalusi, vai vēlākais pēc 65 stundām, automātiskā SuperFrost funkcija izslēdzas un iekārta atgriežas normālajā darbības režīmā, tādejādi taupot enerģiju.

Bīdāmie stikla vāki

BioCool

Ar BioCool-Box izmantojot slīdni, Jūs varat regulēt ledusskapja nodalījumā mitrumu, lai uzglabāto augļu un dārzeņu svaigumu varētu saglabāt ilgāk.

BioFresh

Pateicoties BioFresh tehnoloģijai pārtika paliek svaiga daudz ilgāk. Ja pārtikas produkti tiek uzglabāti precīzā temperatūrā tuvu 0°C un pareizā mitruma līmenī, tie daudz ilgāk saglabā vērtīgās uzturvielas, tādas kā vitamīni un minerāli, salīdzinot ar uzglabāšanu parastajā ledusskapja nodalījumā.

Skatīt video