Liebherr iekārtu jaunākā paaudze

Nesen Berlīnē pasaules vadošajā plaša patēriņa elektronikas un sadzīves tehnikas tirdzniecības izstādē IFA tika pacelts slepenības plīvurs, kas klāja jauno Liebherr BluePerformance iekārtu sēriju. BluePerformance modeļi ir pilnīgi novatoriskas brīvi stāvošas aukstumiekārtas, kuras piedāvā lielāku dzesēšanas jaudu, augstāku energoefektivitāti, uzlabotu dzesēšanas izpildījumu, klusāku darbību, augstākās klases dizainu un vairāk ikdienas ērtību. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu BluPerformance pārsteidzošo modeļu klāsta priekšrocībām.

Viens nu skaidrs: BluePerformance izraisīs revolūciju ledusskapju un saldētavu tirgū! Un šī novatoriskā jaunākās paaudzes iekārta ar tās daudzām jaunajām un uzlabotajām funkcijām neatstās vienaldzīgu nevienu un noteikti iedvesmos Jūs! Bet, par visu pēc kārtas …

Visas BluPerformance iekārtas ir īpaši energoefektīvas – A+++ klase vai A+++/- 20%. Modeļi, kuru energoefektivitātes klase ir A+++/-20%, faktiski pārsniedz augstākās energoefektivitātes klases A+++ slieksni vēl par 20%! BluePerformance uzrāda arī jaunu dimensiju attiecībā uz pārtikas svaiguma un kvalitātes saglabāšanu. Ar augstākās kvalitātes materiāliem, perfekto izpildījumu līdz vissmalkākajām detaļām, ar īpašām ērtībām un precīzo skārienjūtīgo elektroniku šīs inovatīvās iekārtas neiziet ne uz kādiem kompromisiem nevienā jautājumā. Visa dzesēšanas tehnoloģija ir kompakti integrēta ierīces pamatnē, tādējādi atbrīvojot vairāk vietas pārtikas produktu uzglabāšanai. Cokolā iebūvētā saldēšanas tehnoloģija un speciāli uzstādītie kompresori ļauj BluPerformance modeļiem būt īpaši klusiem darbības laikā. Pēc izvēles ir pieejama SmartDeviceBox sistēma, kas ļauj viegli pieslēgt attiecīgās iekārtas “gudrās mājas” tīklam, izmantojot WLAN. Tādā veidā BluPerformance ledusskapjus un saldētavas var ērti pārvaldīt no mobilajām ierīcēm, un tas nozīmē – lielāku drošību, pakalpojumus un ērtības arī tad, ja neesat klāt.

 

 

BioFresh: produkti saglabājas svaigi daudz ilgāk

BluePerformance BioFresh iekārtu paaudze nāk ar ievērojami lielākām BioFresh atvilktnēm. Premium BioFresh iekārtās katrā nodalījumā, izmantojot mitruma vadības paneli, var uzstādīt HydroSafe režīmu (ar augstāku mitruma līmeni) vai DrySafe režīmu (ar zemāku mitruma līmeni). Izgaismotās BioFresh atvilktnes ir pilnībā izvelkamas, tās var atvērt un aizvērt bez piepūles (pat tad, ja tās ir piekrautas), kā arī tās var izņemt, ja nepieciešams. Premium iekārtu BioFresh atvilktnes ir aprīkotas ar pašievilkšanās sistēmu un saudzīgās aizvēršanās mehānismu. Iebūvētais LED apgaismojums, kas atrodas BioFresh atdalošajā plāksnē, nodrošina perfektu atvilktnes apgaismojumu.